• Snelle levering in heel Nederland
  • Persoonlijk advies in onze showroom
  • Gratis verzending op Goeree-Overflakkee vanaf €20,-
  • Westdijk 34, Middelharnis
Accessoires
Add to Wishlist

Smokey Goodness – Burgers & Bites

22,50

Helaas is dit product niet op voorraad.We nemen graag contact met je op om te kijken naar de levertijd!



    BURGERS & BBQ BITES BOEK

    Het BBQ-boek van Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.

    Beschikbaar via nabestelling

    Categorieën: , Tag:

    Beschrijving

    Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA?

    In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli’s van New York tot aan de taco trucks in LA: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!

    Details

    Specificaties:
    Deel: 6
    Taal: Nederlands
    Bladzijdes: 208

    Beoordelingen

    Er zijn nog geen beoordelingen.

    Wees de eerste om “Smokey Goodness – Burgers & Bites” te beoordelen

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

    Snelle levering in heel Nederland

    Persoonlijk advies in onze showroom

    Westdijk 34, Middelharnis