• Snelle levering in heel Nederland
  • Persoonlijk advies in onze showroom
  • Gratis verzending op Goeree-Overflakkee vanaf €20,-
  • Westdijk 34, Middelharnis
Accessoires
Add to Wishlist

Smokey Goodness – Burgers & Bites

24,99

BURGERS & BBQ BITES BOEK

Het BBQ-boek van Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.

Categorieën: , Tag:

Beschrijving

Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA?

In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli’s van New York tot aan de taco trucks in LA: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!

Details

Specificaties:
Deel: 6
Taal: Nederlands
Bladzijdes: 208

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Smokey Goodness – Burgers & Bites” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Snelle levering in heel Nederland

Persoonlijk advies in onze showroom

Westdijk 34, Middelharnis

SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen, de heerlijkste recepten en het laatste nieuws.