• Snelle levering in heel Nederland
  • Persoonlijk advies in onze showroom
  • Gratis verzending op Goeree-Overflakkee vanaf €20,-
  • Westdijk 34, Middelharnis
Accessoires
Add to Wishlist

Smokey Goodness – Burgers & Bites

22,50

BURGERS & BBQ BITES BOEK

Het BBQ-boek van Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.

Categorieën: , Tag:

Beschrijving

Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA?

In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli’s van New York tot aan de taco trucks in LA: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!

Details

Specificaties:
Deel: 6
Taal: Nederlands
Bladzijdes: 208

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Smokey Goodness – Burgers & Bites” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Snelle levering in heel Nederland

Persoonlijk advies in onze showroom

Westdijk 34, Middelharnis